O firmie

 • O PKIG

  PKIG Sp. z o.o. jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy wykonywanie wyspecjalizowanych pomiarów powierzchni w międzynarodowych standardach: BOMA, TEGOVA, GIF, DIN 277, IPMS, RICS. Systematycznie poszerzamy zakres prac o innowacyjne technologie i nowe usługi.

 • Kim jesteśmy?

  PKIG tworzy zespół doświadczonych geodetów z wieloletnim stażem. Ze względu na szeroki wachlarz usług oferowanych przez nasza firmę, wykrystalizowały się wewnątrz przedsiębiorstwa wyspecjalizowane działy – w tym wypadku Dział Pomiarów Powierzchni.

Nasz zespół

Największą wartością firmy jest zespół ludzi, którzy zarażeni pasją współtworzą PKIG Sp. z o.o. Jesteśmy otwarci na innowacje, w DNA naszej firmy krąży zamiłowanie do ulepszania naszych usług i efektów naszych prac. Nasz zespół to grupa ludzi z pasją, o uzupełniającym się doświadczeniu zawodowym i komplementarnych cechach osobowościowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.

 • Łukasz Kacprzak

  Założyciel, członek zarządu, geodeta uprawniony, wykładowca, prelegent, ekspert w zakresie pomiarów międzynarodowych

  geodeta z szerokim zakresem uprawnień zawodowych (nr uprawnień 21302, zakres 1, 2 i 4) , posiadający ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze nowoczesnej geodezji. Pasjonat technologii oraz geodezji samej w sobie. Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Politechniki Radomskiej. Pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dodatkowo prelegent, panelista wielu konferencji oraz wystąpień. Wykładowca uniwersytecki. Pan Łukasz prowadzi od kilku lat szkolenia specjalistyczne z zakresu pomiarów powierzchni, BIM, skaningu laserowego 3D, geodezji oraz międzynarodowych standardów. Przez ostanie 12 lat zrealizował liczne projekty w Polsce jak i zagranicą. Członek RICS, BOMA International oraz partner IPMS.

 • Artur Walenda

  Kierownik działu pomiarów powierzchni

  Ekspert z zakresu polskich i międzynarodowych norm pomiaru powierzchni. Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z firmą związany od 2012 roku. Doświadczony geodeta, projekt manager, szkoleniowiec. Wyspecjalizowany z zakresu pomiarów powierzchni do celów najmu (BOMA, TEGOVA, GIF, IPMS, RICS, DIN 277, PN ISO 9836, PN 70/B) jak również w zagadnieniach związanych z podatkiem od nieruchomości czy samodzielności lokali. Odpowiedzialnie i z zaangażowaniem kieruje działem pomiarów powierzchni.

 • Małgorzata Raczyńska

  Ekspertka w zakresie międzynarodowych norm pomiaru

  Absolwentka Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Związana z PKIG od 2017 roku. Pani Małgosia charakteryzuje się niezwykłą skrupulatnością, szeroką wiedzą z zakresu norm powierzchni, jak i wewnętrzną dociekliwością. Posiadane predyspozycje osobowościowe czynią Panią Małgosie doskonałą specjalistką z zakresu opracowań powierzchni. Małgorzata odpowiedzialna jest również za koordynacje pozostałych członków zespołu oraz prowadzenie kontroli wewnętrznej opracowań wewnątrz firmy. Ekspertka z zakresu samodzielności lokali.

 • Małgorzata Wilczyńska

  Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Geodetka z wieloletnim doświadczeniem, z PKIG Sp. z o.o. związana od 2019 roku. Pani Małgosia wykorzystuje swój naturalny upór do realizacji najtrudniejszych projektów. Wszechstronnie wykształcona z zakresu międzynarodowych norm pomiaru powierzchni jak i polskiej normy PN ISO 9836. Małgorzata Wilczyńska wraz z Małgorzatą Raczyńską, odpowiedzialna jest również za koordynacje pozostałych członków zespołu. Konsekwentnie rozwija w sobie umiejętności z zakresu projekt management’u.

 • Anna Milewska

  Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Wojskowej Akademii Technicznej. Pani Ania jest specjalistką w zakresie opracowywania powierzchni do podatku od nieruchomości, a także wspiera dział w opracowaniach zgodnych z normami międzynarodowymi. Jest bardzo ambitna i z pasją podchodzi do powierzonych jej zadań.

 • Milena Wróblewska

  Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Pani Milena rozwija swoje umiejętności w zakresie opracowań powierzchni do celów podatkowych oraz pogłębia swoją wiedzę nt. normy BOMA. Jest osobą dociekliwą i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

 • Michał Żabik

  Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Wszechstronny geodeta związany z PKIG od 2013 roku. Wyspecjalizowany w pomiarach powierzchni z natury w systemie „mierz i rysuj na obiekcie”. Michała cechuje przede wszystkim zdolność ponadprzeciętnej koncentracji na powierzonych zadaniach oraz konsekwencji w ich realizacji bez względu na okoliczności. Cechy te czynią go doskonałym specjalistą wszędzie tam, gdzie presja czasu jest ogromna, a dokładność i jakość pomiaru niezmiennie musi zostać zachowana.

 • Damian Pasiński

  Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Pomimo wieloletniego doświadczenia, charakteryzuje się wieczną młodością i świeżością. Skrupulatny, dokładny geodeta o wysokiej kulturze pracy. Sympatią zjednuje sobie osoby wokół siebie. Nasz zespół tworzy od 7 lat. Kierownik zespołów geodezyjnych, wykonujących pomiary z natury. Koordynator prac na obiektach biurowych.

 • Jakub Murawski

  Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Geodeta z wieloletnim doświadczeniem. Związany z naszą firmą od 4 lat. Doskonały specjalista z zakresu pomiarów powierzchni z natury. Odpowiedzialny i skrupulatny. Koordynuje prace zespołów terenowych na obiektach, wymagających zaangażowania 2, 3 i więcej zespołów jednocześnie.

 • Rafał Michalczyk

  Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Śląskie korzenie przejawiają się u Rafała hartem ducha i niezłomnością. Geodeta o bardzo wysokim zaangażowaniu, pełny pasji zawodowej. Kierownik pomiarów terenowych. Pan Rafał Michalczyk poszukuje innowacji, ze świeżym spojrzeniem na powierzane mu obowiązki. Z PKIG Sp. z o.o. związany od 3 lat. Specjalista w pomiarach powierzchni hal magazynowych, według normy BOMA Industrial oraz IPMS Industrial.

Referencje

referencja
Opus Properties
Zobacz więcej
referencja
CPD S.A.
Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń lub napisz do nas - odpowiemy na wszelkie pytania.
Łukasz Kacprzak, MRICS