Doświadczenie

EFL SERVICE

referencje-efl-service

Referencje od EFL Service za pomiary budynku biurowego „Centrum Orląt” we Wrocławiu, zgodnie ze standardem BOMA.

GRIFFIN REAL ESTATE

referencje-griffin

Podziękowanie od firmy SO SPV 57 Sp. z o.o. za prace pomiarowe i wyliczenie powierzchni budynku P20 w Warszawie zgodnie ze standardem BOMA Office.

APOLLO-RIDA POLAND

Referencje od Zarządcy Warsaw Trade Tower, za pomiary powierzchni na obiekcie WTT przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie, według normy „BOMA Z65.1-2010 OFFICE BILDINGS: STANDARD METHODS OF MEASURMENT”.

LIM

Referencje od Centrum LIM/Marriott w Warszawie za pomiar powierzchni według normy „BOMA Z65.1-2010 OFFICE BUILDINGS: STANDARD METHODS OF MEASURMENT – Method A”.

Rexbud

Referencje od firmy RexBud Sp. z o.o. za pomiary i kalkulacje powierzchni zgodnie z normą ANSI/BOMA Z.65.1-2010 Office Building: Standard Methods of Measurment, na obiektach w Łodzi i Warszaawie.

Reesco

Referencje od firmy Reesco za pomiar bezpośredni budynków, sporządzenie rysunków kondygnacji jak również klasyfikację powierzchni, zgodnie z normą „BOMA Z65.1-2010 OFFICE BILDINGS: STANDARD METHODS OF MEASURMENT”

Hanse Invest Polska

Podziękowanie od firmy HANSE za terminowe i dobrze wykonane prace pomiarowe na obiekcie Płowiecka 1- obmiary powierzchni biurowej w okresie od 2010 do 2013 roku, zgodnie z normą BOMA oraz Ustawą o podatkach i opłatach lokalnych.

EC Harris

Referencje od Klienta- EC Harris Sp. z o.o. za usługi geodezyjne, miedzy innymi:
Analizę lokalizacji posadowienia na działce wieżowca biurowo-usługowego w Warszawie
Obmiar powierzchni użytkowych zgodnie z normą BOMA w apartamentowcu w Warszawie.

Ernst&Young

Referencje za prace związane z rozliczaniem powierzchni zgodnie ze standardem BOMA  nieruchomości Klienta Ernst & Young.